Jeżeli zamierzasz oferować w swoim lokalu mięso z rożna warto zapoznać się z oferowanymi przez naszą firmę Magnum-Pro profesjonalnymi rożnami.

Gazowy rożen do kurczaków na 12-15 szt. Hendi Gazowy rożen do kurczaków na 12-15 szt. Hendi
Producent: Hendi
Cena: 8 428,06 zł (netto: 6 852,08 zł )
szt.
zobacz więcej
Gazowy rożen do kurczaków na 16-20 szt. Hendi Gazowy rożen do kurczaków na 16-20 szt. Hendi
Producent: Hendi
Cena: 9 586,56 zł (netto: 7 793,95 zł )
szt.
zobacz więcej
Gazowy rożen do kurczaków na 8-10 szt. Hendi Gazowy rożen do kurczaków na 8-10 szt. Hendi
Producent: Hendi
Cena: 7 342,34 zł (netto: 5 969,38 zł )
szt.
zobacz więcej

Rożna do grilli, rożna do kurczaków

Urządzenia tego typu sprawdzą się nie tylko w restauracjach, ale również w punktach gastronomicznych specjalnie do tego przeznaczonych.
Proponowane modele to urządzenia gazowe. Największe z nich może pomieścić do 20 sztuk kurczaków.


Obudowa rożna wykonana została z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, co sprawia, że jest odporna na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu powyższych materiałów urządzenie jest również łatwe w utrzymaniu w czystości.


Drzwi wykonane zostały z hartowanego szkła. Prawe skrzydło otwiera się wraz z częścią obudowy, co ułatwia wkładanie oraz wyjmowanie rusztów. Oświetlenie, które zostało zainstalowane w komorze, pozwala kontrolować proces pieczenia. Dodatkowym atutem urządzenia jest wysuwana szuflada na wytopiony tłuszcz i resztki, które znajdują się poniżej rusztów. Szuflada pozwala na łatwe usunięcie pozostałości i wyczyszczenie pojemnika.
Strefy grzewcze są niezależnie sterowane. Sterowanie odbywa się przy pomocy pozycyjnych pokręteł. Obrotowe szpikulce, na których umieszcza się mięso, wprawiane są w ruch przy pomocy silnika i pozwalają na równomierne opiekanie mięsa. 

Menu Szukaj więcej więcej
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl