Opcje przeglądania

Jacuzzi ogrodowe

Filtry do jacuzzi, basenu 6 szt. Uniprodo Filtry do jacuzzi, basenu 6 szt. Uniprodo
Producent: Uniprodo
Cena:

136,00 zł

Cena netto: 110,57 zł

szt.
zobacz więcej
Jacuzzi ogrodowe 1000L na 6 osób | UNI_POOLS_20 Jacuzzi ogrodowe 1000L na 6 osób | UNI_POOLS_20
Producent: Uniprodo
Cena:

1 469,00 zł

Cena netto: 1 194,31 zł

zobacz więcej
Jacuzzi ogrodowe 550L na 2 osoby | UNI_POOLS_21 Jacuzzi ogrodowe 550L na 2 osoby | UNI_POOLS_21
Producent: Uniprodo
Cena:

2 099,00 zł

Cena netto: 1 706,50 zł

zobacz więcej
Jacuzzi ogrodowe 600L na 4 osoby | UNI_POOLS_22 Jacuzzi ogrodowe 600L na 4 osoby | UNI_POOLS_22
Producent: Uniprodo
Cena:

1 469,00 zł

Cena netto: 1 194,31 zł

szt.
zobacz więcej
Jacuzzi ogrodowe 600L na 4 osoby, czarno-białe Jacuzzi ogrodowe 600L na 4 osoby, czarno-białe
Producent: Uniprodo
Cena:

1 469,00 zł

Cena netto: 1 194,31 zł

zobacz więcej
Jacuzzi ogrodowe 900L na 4 osoby Jacuzzi ogrodowe 900L na 4 osoby
Producent: Uniprodo
Cena:

2 428,00 zł

Cena netto: 1 973,98 zł

szt.
zobacz więcej
Jacuzzi ogrodowe 900L na 6 osób Jacuzzi ogrodowe 900L na 6 osób
Producent: Uniprodo
Cena:

2 523,00 zł

Cena netto: 2 051,22 zł

zobacz więcej
Jacuzzi ogrodowe 900L na 6 osób Jacuzzi ogrodowe 900L na 6 osób
Producent: Uniprodo
Cena:

2 519,00 zł

Cena netto: 2 047,97 zł

zobacz więcej
Jacuzzi ogrodowe 910L na 6 osób | UNI_POOLS_23 Jacuzzi ogrodowe 910L na 6 osób | UNI_POOLS_23
Producent: Uniprodo
Cena:

1 679,00 zł

Cena netto: 1 365,04 zł

zobacz więcej
Obrzeże do basenów i jacuzzi dmuchane | UNI_POOLS_31 Obrzeże do basenów i jacuzzi dmuchane | UNI_POOLS_31
Producent: Uniprodo
Cena:

356,00 zł

Cena netto: 289,43 zł

szt.
zobacz więcej
Obrzeże do basenów i jacuzzi dmuchane | UNI_POOLS_32 Obrzeże do basenów i jacuzzi dmuchane | UNI_POOLS_32
Producent: Uniprodo
Cena:

314,00 zł

Cena netto: 255,28 zł

szt.
zobacz więcej
Podwójny uchwyt na napoje do jacuzzi Podwójny uchwyt na napoje do jacuzzi
Producent: Uniprodo
Cena:

83,00 zł

Cena netto: 67,48 zł

zobacz więcej
Zestaw 2 poduszek do jacuzzi Zestaw 2 poduszek do jacuzzi
Producent: Uniprodo
Cena:

125,00 zł

Cena netto: 101,63 zł

szt.
zobacz więcej

Lubimy przebywać w pobliżu wody. Szum morza, albo szmer przepływającej w pobliżu rzeczki, błyski światła na falującej powierzchni, nawet zapach wilgotnego powietrza - działają na nas kojąco. A gdy wybieramy miejsce, w którym spędzimy wakacje, jednym z najważniejszych pytań jest: "czy można się tam kąpać?", i nie mamy na myśli kabiny prysznicowej.

Niewiele osób ma morze, czy rzekę w zasięgu ręki, ale dobrym sposobem, by poczuć się jak nad wodą, jest zainstalowanie tuż przy domu własnego jacuzzi.

Korzystanie z jacuzzi ogrodowego łączy zalety kąpieli w morzu, relaksu we własnej wannie, i wizyty w SPA. Woda może być dokładnie tak ciepła, jak to odpowiada wchodzącym do niej osobom. Dzięki regulacji temperatury i systemowi dysz jej przepływ - odpowiednio do potrzeb - zrelaksuje kąpiących się jak spokojne brodzenie brzegiem jeziora, lub rozbudzi, jak pływanie w niespokojnym morzu. Bąbelki powietrza zrobią masaż równie odprężający, jak specjaliści w SPA, ale w spokoju własnego domu, bez kręcących się wokół obcych ludzi. System fitrujący zadba, żeby woda była równie czysta, jak ta prosto z kranu, i zanurzenie się w niej stanowiło najmilszy moment dnia.

Nie wolno zapominać o zdrowiu. To, jak przyjemne jest posiadanie własnego minibasenu z hydromasażem, może przysłaniać inne korzyści, płynące z posiadania jacuzzi. Odpoczynek w komfortowych warunkach zmniejsza poziom stresu, co skutkuje obniżeniem ciśnienia krwi, i wpływa pozytywnie na pracę serca i układu nerwowego. Masaż jest korzystny dla mięśni i kręgosłupa, a przez to dla całego organizmu. Te sprzyjające zdrowiu oddziaływania ulegają wzmocnieniu dzięki temu, że w trakcie sesji w jacuzzi ogrodowym przebywa się na świeżym powietrzu, a dodatkowo można wykorzystać przeznaczone do jacuzzi sole o działaniu zdrowotnym, wpływ kolorowego światła, odprężającą muzykę, czy aromaterapię. Zainstalowanie jacuzzi do ogrodu jest inwestycją we własne zdrowie, oraz w zdrowie bliskich.

Poza typowymi zastosowaniami w rodzaju miejsca wypoczynku dla rodziny - lub tylko dla dwojga - to wszechstronne urządzenie może pełnić wiele innych funkcji. W upały, wypełnione nie tak już nagrzaną wodą, pozwoli zapomnieć o skwarze, i stać się mniej oczywistym miejscem spotkania z przyjaciółmi, którzy niewątpliwie docenią propozycję wypicia czegoś chłodnego, i rozmowy w basenie, zamiast przy stole. Dzięki ustawieniu w odpowiednim miejscu telewizora, zapewni wspaniałe oglądanie filmu lub meczu. Łatwo stanie się najbardziej odpowiednim miejscem do wykonywania niektórych ćwiczeń gimnastycznych.

Jacuzzi nie musi być nieruchome. Jedną z nielicznych niedogodności zakładania trwałych instalacji jest konieczność przewidzenia z góry wszystkich okoliczności. Trzeba ustawić urządzenie w miejscu, które w lecie pozwoli cieszyć się słońcem, ale zarazem zapewni prywatność. Będzie w nim ładnie, jednak nie dzięki rosnącym w pobliżu roślinom, bo ich liście nie powinnny wpadać do wody. A co, jeśli po miesiącu okaże się, że lepiej by było, gdyby basenik stał o metr bardziej w lewo?

Tego kłopotu można uniknąć, decydując się na jacuzzi nadmuchiwane - da się je przesuwać, dopóki nie znajdzie się idealnego miejsca. Co więcej, w razie dłuższego wyjazdu, np. do domku letniskowego, leżącego z dala od wody, można zabrać złożone jacuzzi ze sobą, a na miejscu nadmuchać, napełnić i używać. Także właściciele kawiarni czy restauracji mogą wiele zyskać, wstawiając jacuzzi do ogródka kawiarnianego. Podczas upałów basenik dla klientów ściągnie wiele osób, które - zależnie od charakteru miejsca - albo same chętnie się zmoczą, albo pozwolą, by pochlapały się tam ich dzieci.

Natomiast w zimie nadmuchiwane jacuzzi może znaleźć swoje miejsce w ogródku zimowym, lub na oszklonym tarasie. Połączenie gorącej kąpieli z widokiem na zewnątrz będzie źródłem dodatkowej satysfakcji dla osób, korzystających z tej formy relaksu.

Wersje językowe
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 503 508 200
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium