Opcje przeglądania

Tradycyjne odkażanie jaj przy pomocy wyparzania ich w gorącej wodzie jest dziś już niekoniecznie wystarczające. Do utrzymania odpowiedniego poziomu higieny świetnie nadają się naświetlacze bakteriobójcze do jaj. Urządzenia te korzystając z promieni UV wydajnie odkażają jaja. Bezproblemowo zabijają do 100 procent bakterii salmonelli w krótkim czasie (Około 90 sekund). Efektywnie zastępuje również wszelkie środki chemiczne do dezynfekcji. Są polecane przez profesjonalistów.
 
Naświetlacze bakteriobójcze do jaj oferowane przez nasz sklep internetowy proponujemy do wszelkich lokali gastronomicznych, hoteli, stołówek, firm zajmujących się cateringiem, a nawet do prywatnego użytku. Urządzenie to okaże się niezbędne w każdym punkcie zbiorowego żywienia. Ceny oferowanych przez nas towarów zważywszy na jakość ich wykonania, są o wiele atrakcyjniejsze niż u konkurencji. Urządzenia te również okazują się potrzebne podczas wdrażania systemu HACCP (Metoda zapewniająca o bezpieczeństwu pożywienia, polegająca na zapobieganiu wszelkim niebezpieczeństwom). Sklep online MAGNUS-PRO oferuje swoim klientom świetne ceny, dzięki czemu każdy ma możliwość posiadania odpowiednio odkażonych jaj.
 
Ze względu na krótki cykl działania naświetlaczy UV wynoszący około 90 sekund, oczyszczenie nawet hurtowej ilości jaj nie będzie czasochłonną czynnością. Urządzenia te stają się coraz popularniejsze, ich posiadanie staje się często już standardem. Inwestycja ta z pewnością okaże się mądrym i odpowiedzialnym zakupem.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wersje językowe
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 503 508 200
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium