Opcje przeglądania

Separatory tłuszczu to praktyczne urządzenia na co dzień stosowane w każdym nawet najmniejszym lokalu gastronomicznym. Te maszyny zostały skonstruowane, by umożliwić oczyszczenie odprowadzanych ścieków z pozostałości tłuszczów zarówno zwierzęcych, jak i pochodzenia roślinnego.
Separatory tłuszczu radzą sobie także z zatrzymywaniem drobnych resztek jedzenia, co zapobiega zapchaniu odpływów ściekowych znajdujących się lokalu gastronomicznym.
 
Oferowane przez nasz sklep internetowy separatory wykonane zostały z solidnych i bardzo wytrzymałych materiałów, Które nie reagują na działanie tłuszczy, ani nie ulegają korozji. Zapewniają one odtłuszczone ścieki, niezapchane odpływy oraz bezpieczne magazynowanie zatrzymanego tłuszczu, dzięki zainstalowanemu zbiornikowi o dużej pojemności.
 
By opróżnianie wspomnianego zbiornika przebiegało sprawnie i bez wysiłku, oferowane przez nas online separatory wyposażone są w wydajny zawór spustowy. Przed przypadkowym wylaniem zawartości separatora, zabezpieczony on jest kilkoma klamrami oraz pokrywą z uszczelką. Jest to praktyczne rozwiązanie znacznie usprawniające pracę tego rodzaju urządzeń.
Ceny, w jakich oferujemy nasze produkty, są bardzo atrakcyjne, biorąc pod uwagę wysoką jakość prezentowanych separatorów. Pochodzą one od renomowanych producentów oraz spełniają wszelkie wymagane normy, przewidziane dla sprzętu gastronomicznego tego rodzaju. Zakupiony u nas sprzęt, będzie doskonałym uzupełnieniem wyposażenia każdej profesjonalnej kuchni.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wersje językowe
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 503 508 200
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium