Suszarka do żywności 8 poziomów, 800 W, stal nierdzewna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suszarka do żywności 800 W - 8 poziomów - MP10012682
Suszarka do żywności marki Royal Catering sprawdzi się w małej i dużej gastronomii, w przetwórniach produktów rolno-spożywczych a także w gospodarstwach domowych. Pozwala na suszenie warzyw, owoców, grzybów, ziół ale również mięsa. Urządzenie posiada certyfikat CE i spełnia wymagania Sanepidu.
Suszarka wykonana została ze stali nierdzewnej. Jest ona nie tylko trwała i odporna na korozję ale również łatwa w utrzymaniu w higienicznej czystości. Drzwiczki posiadają okienko z hartowanego szkła, dzięki czemu można łatwo obserwować suszące się produkty.
Komorę wyposażono w 8 wykonanych ze stali nierdzewnej tac, które pomieszczą znaczną ilość żywności.
Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze. Na czytelnym panelu sterowania umieszczono pokrętło regulacji temperatury w zakresie od 30 do 90°C oraz pokrętło timera, umożliwiające ustawienie czasu pracy do 15 godzin.
Dzięki dużej mocy - 800 W - urządzenie szybko osiąga wymaganą temperaturę.
| Specyfikacja | |
| Artykuł | Suszarka do żywności RCDA-800/23S |
| Nr katalogowy | MP10012682 |
| Stan artykułu | Nowy |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc | 800 W |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna, szkło hartowane |
| Materiał rusztów | Stal nierdzewna |
| Liczba rusztów | 8 |
| Temperatura suszenia | 30 – 90°C |
| Timer | 0 – 15 h |
| Przewód zasilający | 1,2 m |
| Wymiary (DxSxW) | 43 x 31,5 x 35 cm |
| Waga | 7,6 kg |
| Wymiary wysyłki (DxSxW) | 48 x 40 x 42 cm |
| Waga wysyłki | 8,9 kg |
W skład zestawu wchodzą:
- Suszarka
- 8 rusztów
- Instrukcja obsługi
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.