Prasa do burgerów 15cm + 500 papierowych krążków
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prasa do hamburgerów 15 cm + 500 papierowych krążków - MP10010890
Maszynka do robienia hamburgerów marki Royal Catering sprawdzi się w branży gastronomicznej. Umożliwi sprawne formowanie mięsnych, rybnych lub warzywnych burgerów w restauracjach i punktach gastronomicznych serwujących tego typu posiłki. Urządzenie posiada certyfikat CE wymagany przez Sanepid.
Maszyna wykonana została ze stali nierdzewnej oraz anodowanego aluminium. Ich gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie maszyny w higienicznej czystości. Gumowe nóżki zapewniają odpowiednią stabilność w czasie pracy. Uchwyt dźwigni pokryto warstwą antypoślizgowego PVC.
Forma o średnicy 150 mm pozwala szybko i sprawnie uformować burgera o wadze około 200 g. Papierowe krążki (500 szt w zestawie) zapobiegają przyklejaniu mięsa do formy i ułatwiają przenoszenie uformowanego burgera. Dzięki woskowanej powierzchni krążki można łatwo zdjąć przed smażeniem.
| Specyfikacja | |
| Artykuł | Prasa do burgerów 15 cm |
| Nr katalogowy | MP10010890 |
| Materiał | Stal nierdzewna, aluminium anodowane |
| Średnica hamburgera | 15 cm |
| Liczba papierowych krążków | 500 |
| Nóżki antypoślizgowe | Tak |
| Papierowe krążki w zestawie | Tak |
| Wymiary (DxSxW) | 46 x 31,5 x 34,5 cm |
| Waga | 6 kg |
| Wymiary wysyłki (DxSxW) | 37 x 26 x 34 cm |
| Waga wysyłki | 6,2 kg |
W skład zestawu wchodzą:
- Prasa do hamburgerów
- Papierowe podkładki (500 szt.)
- Instrukcja obsługi
- Dowód zakupu - paragon / FV
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.