Elektryczny rożen do kurczaków 8000W - RC-RT-01

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 1 794,67 €

Cena regularna:

1794.67
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena netto: 1 459,08 €

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Rożen elektryczny do kurczaków, 4 obrotowe szpikulce, 8kW - MP10013033

Rożen elektryczny marki Royal Catering to profesjonalne urządzenie umożliwiające przygotowanie nie tylko grilowanego kurczaka ale również rostbefu, porchetty, rozmaitych pieczeni oraz wielu innychpotraw. Doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju  barach i lokalach gastronomicznych serwujących pieczone kurczaki. Rożen posiada certyfikat zgodności CE i spełnia wymagania Sanepidu.

Obudowa urządzenia wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jest ona nie tylko trwała i odporna na korozję, ale również łatwa w utrzymaniu w czystości, dzięki czemu zachowa swój idealny wygląd przez długi czas.

Rożen wyposażono w drzwi z hartowanego szkła, co wraz z oświetleniem nie tylko atrakcyjnie eksponuje przygotowywane potrawy ale również pozwala mieć nad całym procesem odpowiednią kontrolę.

Dzięki 4 kółkom urządzenie łatwo przestawić a hamulce postojowe zapewniają odpowiednią stabilność w miejscu docelowym.

Rożen wyposażono w 4 obrotowe szpikulce, każdy z nich może pomieścić od 4 do 6 kurczaków. Można na nich umieścić także inne rodzaje mięsa o łącznej wadze do 32 kg.

Wydajne elementy grzewcze o mocy 8000 W sprawiają, że urządzenie osiąga temperaturę 250°C,  a przygotowywane w nim kurczaki będą miały chrupiącą skórkę.
 

Specyfikacja
Artykuł Rożen elektryczny RC-RT-01 
Nr katalogowy MP10013033
Stan artykułu Nowy
Materiał Stal nierdzewna SS 403, SS 430, szkło hartowane, PVC
Zasilanie 400 V
Moc 8000 W
Liczba szpikulców 4
Maksymalna pojemność Do 32 kg mięsa
Stopień ochrony IPX4
Koła 4 (w tym 2 z hamulcami)
Oświetlenie Tak
Wymiary (DxSxW) 117 x 48 x 112,5 cm
Waga 84,2 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW) 60 x 126 x 120 cm
Waga wysyłki 106,72 kg

 

W skład zestawu wchodzą:

  • Rożen elektryczny
  • 4 szpikulce

Uwaga Urządzenie zasilane jest napięciem 400 V i dostarczane jest bez wtyczki. Należy ją zakupić oddzielnie a podłączenie zlecić wykwalifikowanej osobie.

 

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Submit
Wersje językowe
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 503 508 200
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium